RN73R2ETTD2492D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2492D100
JLCPCB Part #
C4259144
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS