RN73R2ETTD2292B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2292B10
JLCPCB Part #
C4061049
Description
-55℃~+155℃ 22.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS