CN1J4KTTD333J
MFR.Part #
CN1J4KTTD333J
JLCPCB Part #
C240720
Description
33kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS