RN73R2ETTD2233D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2233D100
JLCPCB Part #
C4205260
Description
-55℃~+155℃ 223kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS