RN73H2ETTD7320A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD7320A10
JLCPCB Part #
C4117245
Description
250mW 732Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS