RN73R2ETTD2153F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2153F10
JLCPCB Part #
C2603912
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS