RN73R2ETTD2130F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2130F25
JLCPCB Part #
C2603921
Description
-55℃~+155℃ 213Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS