HV732HRTTE2744F
MFR.Part #
HV732HRTTE2744F
JLCPCB Part #
C6638001
Description
-55℃~+155℃ 2.74MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS