RN73R2ETTD2100F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2100F25
JLCPCB Part #
C3990414
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS