RN73R2ETTD2082F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2082F10
JLCPCB Part #
C4206861
Description
-55℃~+155℃ 20.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS