RN73R2ETTD2002F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2002F100
JLCPCB Part #
C2604739
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS