RN73H1JTTD4073F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD4073F100
JLCPCB Part #
C4122699
Description
100mW 407kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS