SG73G1JTTD1802D
MFR.Part #
SG73G1JTTD1802D
JLCPCB Part #
C6481030
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS