RN73R2ETTD1983C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1983C25
JLCPCB Part #
C2610206
Description
-55℃~+155℃ 198kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS