RN732BTTD2770F25
MFR.Part #
RN732BTTD2770F25
JLCPCB Part #
C4325973
Description
-55℃~+155℃ 125mW 277Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS