RN73R2ETTD1982A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1982A10
JLCPCB Part #
C4023872
Description
-55℃~+155℃ 19.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS