RN73H1ETTP3361D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP3361D10
JLCPCB Part #
C3931174
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 3.36kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS