RN731JTTD84R5F50
MFR.Part #
RN731JTTD84R5F50
JLCPCB Part #
C4164876
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 84.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS