RN732BTTD7873B50
MFR.Part #
RN732BTTD7873B50
JLCPCB Part #
C4177429
Description
-55℃~+155℃ 125mW 787kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS