RN73R2ETTD2740B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2740B50
JLCPCB Part #
C3928032
Description
-55℃~+155℃ 250mW 274Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS