RN73R2ETTD1723A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1723A10
JLCPCB Part #
C3970122
Description
-55℃~+155℃ 172kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS