RN73R2ETTD1763A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1763A10
JLCPCB Part #
C4349678
Description
-55℃~+155℃ 176kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS