RN73R2ETTD1671B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1671B10
JLCPCB Part #
C4018751
Description
-55℃~+155℃ 1.67kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS