RN731JTTD7770C25
MFR.Part #
RN731JTTD7770C25
JLCPCB Part #
C4061844
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 777Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS