SR731JTTD2R74F
MFR.Part #
SR731JTTD2R74F
JLCPCB Part #
C4343284
Description
-55℃~+150℃ 2.74Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS