RN73H2BTTD8200F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD8200F50
JLCPCB Part #
C4087345
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS