RN73R2ETTD1323D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1323D50
JLCPCB Part #
C2604760
Description
-55℃~+155℃ 132kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS