RK73G2ATTD4123F
MFR.Part #
RK73G2ATTD4123F
JLCPCB Part #
C6181990
Description
-55℃~+155℃ 125mW 412kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS