SG73P2BTTD363J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2BTTD363J
JLCPCB Part #
C4136979
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 36kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS