RN73R2ETTD1230D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1230D50
JLCPCB Part #
C4110920
Description
-55℃~+155℃ 123Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS