RN73R2ETTD10R2F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD10R2F25
JLCPCB Part #
C2604540
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS