RN73H1ETTP4991D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP4991D10
JLCPCB Part #
C2545365
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS