SG73S2ERTTD1403F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1403F
JLCPCB Part #
C5916902
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS