RN73R2BTTD9882D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD9882D50
JLCPCB Part #
C2531286
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 98.8kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS