RN73R2BTTD49R3F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD49R3F100
JLCPCB Part #
C2529383
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.3Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS