RN73R2BTTD97R6B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD97R6B10
JLCPCB Part #
C2570773
Description
-55℃~+155℃ 250mW 97.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS