RN73H1JTTD5563D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD5563D100
JLCPCB Part #
C3960351
Description
100mW 556kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS