RN73R2BTTD9761D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD9761D10
JLCPCB Part #
C2560471
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS