RN731JTTD8660D10
MFR.Part #
RN731JTTD8660D10
JLCPCB Part #
C3929059
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 866Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS