SG73S1ETTP1580D
MFR.Part #
SG73S1ETTP1580D
JLCPCB Part #
C4313437
Description
-55℃~+155℃ 125mW 158Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS