RN73R2BTTD9310F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD9310F10
JLCPCB Part #
C3983293
Description
-55℃~+155℃ 250mW 931Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS