HV731JTTD2323F
MFR.Part #
HV731JTTD2323F
JLCPCB Part #
C4138847
Description
-55℃~+155℃ 100mW 232kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS