HV731JRTTD2432F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV731JRTTD2432F
JLCPCB Part #
C5738172
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS