RN73R2BTTD9203F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD9203F25
JLCPCB Part #
C2531273
Description
-55℃~+155℃ 250mW 920kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS