RN73R1JTTD1152A05
MFR.Part #
RN73R1JTTD1152A05
JLCPCB Part #
C4147474
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS