HV732BTTD1053D
MFR.Part #
HV732BTTD1053D
JLCPCB Part #
C3957675
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS