RN731JTTD4121B25
MFR.Part #
RN731JTTD4121B25
JLCPCB Part #
C4211226
Description
-55℃~+155℃ 4.12kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS