RN73H2ETTD1600D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1600D50
JLCPCB Part #
C4158876
Description
160Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS