RN73R2BTTD8162D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD8162D10
JLCPCB Part #
C2555717
Description
-55℃~+155℃ 250mW 81.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS