SG73S2BRTTD9091F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD9091F
JLCPCB Part #
C6296383
Description
-55℃~+155℃ 333mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS